Ale vesměs jsou tam korunový rozdíly v sazbě na 100km, tak to u nás nikdo neřeší. Jinak co se týče plynu, tak já zase argumentoval tím, že je to alt. palivo, který nemá normovanou spotřebu na 100 km a jak mi to teda chtěj počítat, když nastartuju a chvíli jedu na benzín, pak to přepne na LPG,.... 
-> Jarda/felda: To sice ne, ale na druhou stranu proč by ti měla firma platit morální zastarání vozidla.


















