No kdyby jenom to. Teď si představ 2x tak drahou službu Balík na poštu, kterej se liší akorát v tom, že má širší síť podporovanejch poboček.




















ja jen, kdyby jsi to nahodou hledal...


























navic praxe u par (asi hlavne akreditovanejch) zkousek, ktera se necha uplatnit i jinde se muze taky hodit...












Jak vlastně (za co) drží autorádio ve felicii? Jde mi o uchycení k palubce, jsem v situaci, kdy v autě nebyla provedená ani příprava na autorádio (byl tam takovej ten kastlík) a to, co tam bylo doteď nemělo DIN rozměry a prostě bylo šprajcnutý v tý díře v palubce pomocí vejfukovýho těsnění aby nepropadlo.
Teďka jsem nasocknul DIN rádio (hlavně s USB) a vlastně nemám ponětí, jak to tam drží a druhý auto se mi kvůli tomu rozebírat nechce. 








