
E: A mimochodem, kdyz uz tady chces psat, ze jsem ja odvratil diskusi, tak ja reagoval pouze jednou vetou na tvou story, ktera rozhodne uz davno k tematu nebyla

A jeste dotaz - kdo je ta tvoje "vetsina diskutujicich" ?


































Ale tak nekaž mu tu radost z maličkostí...























Ostatně na 900 Aero taky... Stačila chvíle svižnější jízdy, pak jedno brždění z cca 180km/h skoro na nulu a pedál šel dolů...




to bere tu teplotu kde? nebere to teplotu kapaliny primo v jednotce abs/eds?







Z toho co se v Anglii dá sehnat, ale chutná to dobře 
