, jen nevim, jestli nemyslel carevnu, kdyz mluvil o volze 

, jen nevim, jestli nemyslel carevnu, kdyz mluvil o volze 













ja proti kuzi noc nemam a zbytku mam doma spousty.






























nebolo by lepsie tam tak nalisovat ocelove? kludne aj za tepla ?















Fotky neukladá na pamäťovú kartu a neviem nájsť nič v nastaveniach.



.









