
EDIT: to co píše vhml o starších DSG by mělo být tak, že to na D neumělo to plné otevření spojek a ty byly pořád v záběru (resp. jedna). Plné otevření spojek jen v režimu N.






To mi chceš říct, že u suchého DSG se na křižovatce pálí lamely, páč jsou lehce v záběru? To snad ne, ne :)






Však i při přeřazování tam máš vlastně seplé dvě rychlosti naráz kvůli plynulosti



Ja mam psanou v TP jen jednu 5,8/100. A zrovna vcera jsem jel na otocku do Prahy, celou cestu 140 tacho a pekne me tam sviti 7,0/100. Ani sam nevim proc, prumerna rychlost 95km/h, z drtive vetsiny dalnice na tempomatu a stejne... Pritom kdyz jsem s tim jel sluzebne do DE tam a zpatky 700km, tak jsem jel za 5,7/100 a to jsem jel stejnym stylem.
Ale pokud jsou teda obě tabulky pro 4kolu tak teda můžeme říct že SUV žere o 0,6l víc, tomu se asi dá věřit.
Taky proto se mi daří jezdit v manuálu o několik desetin úsporněji.






jako na 7 do kopce to žere určitě víc než na 4





Na to som nepomyslel.





A to mě celkově na SUV sere. Že ta dynamika a hospodárnost je prostě zoufalá.

Tak stejně se můžu zeptat já, proč Elroq srovnáváš zrovna s fábií, proč ne s Oktávkou, nebo dokonce Supem? Prostě parkovací místo to zabere stejně jako jiný auto. To co psal Jožka beru, vidět je přes to blbě, ale to holt není problém majitele, ten naopak vidí dobře.











Když tomu člověk stoupnul na krk, tak se děly věci velmi zajímavé, hlavně při rozjezdech...jen to při okreskovém blbnutí moc daleko nedojelo.
Ani ty galusky mi nepřišly nějak extrémně svazující, ale to bude asi zvykem z 165/70 R13.


.












