Ne na O1 teda, ale příhoda dobrá - lepší o to, že podobnou zkušenost udělal se stejným autem už kdysi táta, ale tam ho to stálo jen cestu druhým autem na otočku z Prahy do ČB a zpět. Takže jsem dotyčnou před tím varoval... marně.A na zelenej bude asi něco špatně v pravých zadních dvěřích, protože mi přijde, že jejich otevření to taky statečně ignorovalo.












muzes se zeptat na to v Jihlave vedouciho odboru dopravy


