-> suri 18.09.18 07:24:01: jj zadni, prave nevim, co je origo
autodilos.cz/autodily/... /ulozeni-upevneni tak jestli dat lemforder, ale uz i jeden cep lemforder jsem dokazal znicit... A co je ten 8x drazsi pro tezky vykon?


















, jenze, kdyz to ani olej nebralo a jelo pekne, jak mel nekdo vedet, ze se nahle rozleti :/ do nouzaku to neslo za 15tis.km ani jednou...





























Me treba bavi na aute vse delat poprve, kdyz uz to musim delat znovu, tak jsem nasranej

Jen za poslední rok to byla pokud vím převodovka, motor a já nevím co ještě...

auto snad na dorazech, 8x jsem kopnul do plastových prahů .... půl palubky B7, půl B6
zadní světla zaštětkovaný černou barvou 


tak ja uz budu mit 20tis.km a do tech servisnich nakladu nepocitam lpg, to uz se vratilo, ale ruzny blbiny a leze to hrozne, ted to musim obout na zimni nebo celorocni 16ky a rs brzdy se odkladaji na neurcito








já to nemyslel nijak špatně. Asi mám už profesionální deformaci že takovýhle věci dávají na auta takový ty tuneři, co to auto dobastlej sračkama z aliexpresu přimotanejma bez pájení ke kabeláži, takže spíš kvůli tomuhle bych si to na auto nedal, né že by se mi to nelíbilo.