-> Milan 136: Jestli "nakreslen v roce 2022" znamená, že byl hotovej design a základní kostrukce, tak bych řekl, že testování a uvedení do výroby bylo poměrně svižné. Je jen otázka, jak úspěšně bude odladěno.
Ale musím říct, že jak se mi nový škodovky nelíbí, tak tohle je docela pěkný. Teda zvenku. Ty modení interiéry s displayem jak zadek od valacha se mi počád nelíbí ...
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
skoda.virt.cz
... Škoda MB, 105, 120, 130, 135, 136, Rapid, Garde i starší a speciály
Nejbližší srazy a akce
| datum | nazev | misto |
|---|---|---|
| 26.06. - 28.06.2026 | Pohofest - sraz vozidel Škoda | Přestavlky / Nabočany |
| 24.07. - 26.07.2026 | Felda meet no.7 | Vlachovice Vrbětice |
| 31.07. - 02.08.2026 | 6.Valašský Škoda Sraz | Vrbětice , výletiště |
| 12.09.2026 | Veteráni navždy | Janov nad Nisou, sokolovna | Další akce a srazy... |
Nejnovější články
Aktuální galerie
Poslední příspěvky v diskuzích a komentářích
10:42:55
24.06.2026
24.06.2026

charon
10:34:13
24.06.2026
24.06.2026

Bukaj
Já už jsem s vibracema volantu u škodovek v určitém rozsahu rychlostí smířen. Beru to jako vlastnost
Vždy se najde nějaká souhra nevyvážeností, že v rychlostech nad 100 km (většinou v rychlostech cca mezi 110 a 130 Km/hod dle GPS - u každého vozu lehce jiný rozsah) se volant třese. Někdy víc, někdy míň. Do 110 a nad 135 Km/hod je klid, takže se snažím "vibračnímu pásmu" vyhýbat...
U 130LPG (aktuálně jediná má škodovka na origo plecháčích) je v poslední době navíc znát vibrace nejen předku, ale i zadku - podezřívám poloosy, ale dokud se nerozsypou, tak je měnit nehodlám

Vždy se najde nějaká souhra nevyvážeností, že v rychlostech nad 100 km (většinou v rychlostech cca mezi 110 a 130 Km/hod dle GPS - u každého vozu lehce jiný rozsah) se volant třese. Někdy víc, někdy míň. Do 110 a nad 135 Km/hod je klid, takže se snažím "vibračnímu pásmu" vyhýbat...
U 130LPG (aktuálně jediná má škodovka na origo plecháčích) je v poslední době navíc znát vibrace nejen předku, ale i zadku - podezřívám poloosy, ale dokud se nerozsypou, tak je měnit nehodlám

09:18:25
24.06.2026
24.06.2026

Milan 136
[p#4148020] Fascinuje mě, jak si někteří myslí, že se namaluje auto podle jinýho a za měsíc se představí*
09:15:10
24.06.2026
24.06.2026

Sita
[p#4148013] konektor vyfotim, nemam k tomu dokonce ani origo nabijecku, jen nejakou univerzalni 1F, aspon ze je nova. Casem bych chtel neco povesit na zed aby se to nemuselo furt rozbalovat, ale jeste nevim co. Nechci do toho moc investovat a nepotrebuju od toho nic uzasnyho, staci mi aby to umelo nastavit max proud 10A a bylo to nejak rozumne destivzdorny :D























