Škrtnul si dalšího dřeváka.

Kolegyně i já jsme zde měli za poslední dobu zájemce o brigádu. Jedná se převážně o studenty apod. Abych to shrnul, je aspoň vidět, co jsou dnes ti "kluci" za netáhla. Většinou by si práci na pracovišti ještě vybírali, zašívali se a nebo, pokud přijdou, čumí a pro jistotu už se vůbec neozvou. A to je sazba / hod. na tu pohodovou práci velmi pěkná. Holky studentky, starší paní apod. v pohodě, ty jdou ke kolegyni (u nás to nejde) normálně makat a fungují, ale ti kluci jsou teď fakt hrozné sračky.

Pamatuji doby, kdy jsme měli v záloze 30 - 40 DPP s VZV, všechno študáci a nebo pracující (i kravaty, co si přišly protáhnout záda) a teď tady sušíme 3 ve věku cca 30 - 45 let

a zbytek řešíme z vlastních a agenturních zdrojů (jsou tam i šikovní chlapi, ale taky starší). Co dnes ti kluci dělají? My jsme v jejich věku jeli jak motorový myši.
