
-> Milan 136 29.03.20 14:48:32: Jestli dobře koukám, tak to tak měly 99, 90 a C900. 9000 a žádný další GM-era Saab už to tak nemá. Tzn co přešli na příčné uložení...



Ale Vám prajem pekný zvyšok dňa 































to u auta slysim prvne... mozna bych to cekal tak max. u nejakeho dvoutaktu










.




. Co to je za stroj?







,ja platím cez 100€










