
Já třeba nezajedu téměř nad žádnej obrubník


























Stará vrána zjevně není ochranou...
Beztak sem nakonec olej vylil a vyměnil.
Jak je v tom autě všechno řízený elektronicky, tak se nějaká řídící jednotka po uplynutí určeného času neuspala a dokázala vycucat baterku. Po připojení nabíječky se po dosažení 6V opět probudila a pokračovala v cílené likvidaci autobaterie. Opraveno vytrhnutím pojistky, kontrolky svítěj, chyby lítaj ale auto jede. 











Snad to bude tou čepičkou. Dyžtak to vypustím celý a rovnou vyměním olej, je tam beztak už zase skoro 70t km.













Jinak v pohodě.











