Pokud je máš naskladněný a budeš mět možnost soustruhu, pak není o čem

Jak píšeš, je to dost nejednoznačné...







Já sháněl kotouče před asi rokem a půl a zkušenost byla jakou jsem psal. Jinak, krom číňana už na 130 kotouče sehnat nešlo a skončil su nakonec s 105/120, takže soustružníka budu shánět také, až to bude aktuální.
Zvažuju, že je časem vezmu, ale krom té tloušťky sa mi nezdá ani průměr (mělo by být 247 mm, ne?).


) čínský kotouče na 100-120 jsou za třetinovou cenu...
¨





Ono teda ten pulmilimetr není moc znát. A cena bude za kus.



Ale jistotou je kontaktovat prodejce.








Kurník, proč, když už to vyrábějí, to neudělají tak, jak to má být?








zbytek jako kluci podemnou.











Holt zvyk ze škodováckých Al odlitků - ten italský odlitek je z nějakého křehčího hliníku a také mám dojem, že e více náchylný na oxidaci, ale to je spíš způsobeno strukturou povrchu odlitku - není hladký jako ty z ČSSR, ale jakoby tryskaný.














Ale aj tak to asi preventívne uchytím drotom

Teďka polemizuju nad tím, jestli když to šlo ztuha zašroubovat (I přes veškerou snahu to vyčistit zbytky modrého lepidla), tak jestli má šanci se to povolit, když tam je jako bonus ten vteřiňák. Jestli tedy odolá benzínu, zajistím to drátem, udělám si značku a zkusím to po čase zkontrolovat.





.




