Hned jsem to naklusal vyskouset do bawa - super, vsechno funguje. Takze jenom tak v pantoflich, bez brejli na dalku a bez dokladu, jsem nechal otevreny dvere od garaze a vydal se na cca 50km projizdku z ucelem nucenyho vyhnani pavouku-uhlaku z dpf. U bawa to komplikuje fakt, ze krome splneni podminek jako minimalni teplota motoru, teplota dpf a aspon cvrt nadrze se regenerace nedokonci, pokud jsou v pameti zavad chyby ucpani filtru - takova Hlava XXII
Takze u KFC objednavka diagnosticky regenerace, na dalnici tempomat, notas na kline, vycitani, mazani chyb a po par km totalne nezodpovedneho rizeni jsem se dockal!
Rucicka okamzity spotreby zacala "pumpovat ", motor zneklidnel a za stalyho mazani se konecne regenerovalo. Ke konci uz zustala pamet cista i po akceleraci ze 100 na 200 s plnym knedlikem na ctyrku. Domu jsem doplachtil se spotrebou 4,6 


























