
-> Doyle: jo, zážitky ty zůstanou navěky. Já dostal 2 roky zpět Gallardo. Původně jsem si plánoval ke kulatinám něco takového půjčit třeba na víkend, ale ta cena a podmínky už úplně nehrály s s tím nadšením. Nakonec jsem si pořídil nové MTB





takhle to zaparkoval ten předemnou...
, ale dle přání instruktora



)



















Nevím, jak je u LEKRu řešený mixér a zda se to nějak projevuje na funkci karburátoru, ale zatím jsem nenašel rozumný mix na SEDR/EDSR. Ještě jsem nezkoušel ten z žigula - ten by mohl být lepší. Snad.
























V 136glpg mám repasovaný karb od Bukaja.Od začiatku sa to dusí pri pridaní plynu,netvalo dlho kým začal blbnúť volnobeh a teraz už aj trhá.Mal by som to skúsiť vyčistiť ale nie je kedy















