Však já mám henten fejclivt.
-> dragon_cb_cz:
Já už za hrany nezvedám nic. Akorát to kurví plastizol.










































Tak jsem nesměl zklamat. Tapeta jde od této stěny přes roh dozadu jen jako doplněk.
teď už teda tolik ne, ale ještě nedávno jsme museli lepit každý naražení... 















My máme aktuálně zalepené druhé. Na náplasti je žirafa, zebra a lépard. 


tak som musel vymyslieť ako to zas rozobrať.




