V dohledné době bych se rád pustil do celkové renovace vozu, takže náprava se ještě určitě rozebírat bude a pak je pootočím.
Za letošek jsem najel 77km, tak kolik km najedu do renovace? Timhle tempem ne víc jak 500km a to snad to namáhání vydrží




Taky nejspíš původní.


No, věk už na ně ten vůz má. 














Ještě jsem včera přehodil termostat, protože to otevíralo v 80 jako škodovka a netopilo. 




Však taky jedině blbec (vedoucí skupiny) řekne, že kdo bude na konci řady první dostane odměnu.
Však jsme pak taky jeli po nějaké době okolo a naše řady jsme poznávali - viselo to jak voslí péro. 

Samozrejme to zkoncilo, jak muselo

Takze pak byly stromky jehlicim v zemi a nahoru cumely koreny 


































ale tohle bych vyřešil šroubama s plovoucí hlavou.


