(já taky).Druhá věc je, že ty německý jaderky myslím nebyly úplně nejnovější, ale pochopitelně nějakou životnost ještě měly.
No a třetí věc je, že to jestli potřebujeme nebo nepotřebujeme jádro u nás je taky otázka. Já obecně jsem celkem fanoušek, ale je potřeba si uvědomit, že "informační prostředí" okolo celý věci je těžce zpolitizovaný a nepřikrášlený "fakta" se hledaj dost těžko. K tomu si přidej tu naprosto zjevnou snahu z toho udělat ruský háček v ČR...












