No a běh klimatizace už důvod je





















Fakt tomu stačí 45 minut na 1200km cestu? 






















Ale samozřejmě pokud tě to baví, tak proč ne, každý má nějakou libůstku.














mám už třetí elektrosrot 1. Citigo IV, pak i3 42kWh a ted mám nejslabší TM3, ale za me je asi podstatnejší dojezd (takže baterie/spotřeba) a rychlost nabíjení km/h.




Ale určitě je to šikovnej nástroj.



