
Ještě tu s tou malou maskou.
Za rok na tom prodělal asi 250, ale musel to mít. Teď jezdí omlácenou O1 s čtyřma kilama na hrbu a je spokojen







Co sem o něm slyšel naposledy, stěhoval se z nějakýho 1+kk k rodičům, protože neměl na nájem....


Jak píše Milan předělat by to vyšlo dráž než jiný auto. Možná tak z toho někdo vyndal kardan.



















A auta by měla sloužit tak nějak přiměřeně. Nedržet za každou cenu při životě úplný vraky, ale stále do rozumný míry auta opravovat, aby do šrotu šly zhuntovaný tak nějak všeobecně a ne že do šrotu půjde krásná kastle a motor KO nebo obráceně, nedej bože auto staré, ale ve stále dobrém stavu.












jsem rád že to tak vypadá
a just tu feldu nebudu kitovat a nechám kvést 





jinak si to nedokážu vysvětlit



I nižší kategorie aut dokáže firmu reprezentovat.



Jestli i při téhle taxe zvládneš udělat GO motoru na škodovce za nějaké 4000 Kč za materiál i práci, tak myslím, že tu budeš mít hodně zákazníků 















A tím spíše jsou nové vozy nevýhodou, protože si klient řekne, že když mají nové auto, tak budu platit zbytečně moc, aby si za nedlouho zase pořídili nové - ten psychologický efekt "Přece nebudu podporovat bohaté".








