Ano asi máš částečně pravdu, nikdo nechce být za blbce, ale řekl bych, že hlavní důvod jsou peníze a to, že tě pak takový člověk stejně pomluví, že sis vzal peníze za něco, co si neopravil. Chápu, že třeba ty konkrétně ne, ale jinak je myslím zkušenost s valnou většinou zákazníků všude stejná a je úplně jedno že jste byli předem domluvení že to jen zkusíte, že to nemusí vyjít, protože tuhle část příběhu si pak už zákazník už nechá sám pro sebe... leta praxe tě tohle naučí, pokud chceš mít pozitivní hodnocení u zákošů, tak mu musíš dát za peníze funkčí auto, jakmile mu ho dáš rozjebaný stejně jak o když přijel, tak budeš za blbce a zloděje.-> palinator: Jo je (malý) procento lidí kteří (ač jinak velmi šikovní) neumí svojí práci prodat. Pak dělají v řádu desetikorun a jezdí favoritem, pro takové je opravdu lepší se nechat někde zaměstnat (pokud je tam teda nebudou ojebávat jako třeba Jardu), nebo holt takhle živořit. Nebo je pak ta možnost že to děláš po práci a jen pro zábavu, abys nemusel ležet v posteli vedle starý manželky







)











