
Četl jsem nějakej článek a tam právě vypinovávali nějakej konektor a zapojovali kabely kdesi pod předním oknem a jinde jsem zas slyšel že stačí vyměnit páčku a povolit to přes VAG, to zní líp

Tak už jsem to asi zjistil, potřebuju páčku + kabel a ten kabel zapojit do tý svorkovnice v tom oddělovacím prostoru :D Je to tak?















