
-> Jirik_Tuňák1983 04.11.21 19:53:05: Díky tomu starodávnému řešení mohu mít na Octavii z roku 2009 těhlice z Kodiaqu z roku 2020






Příště jim řekni že je lepší ty šrouby vyndat celý, je to víc váhy dolů. A kola chytit jen na dva šrouby to je taky váha dolu, pak stačí dotáhnout pistolí na krev


Co tam s tim ty mentalove delali netusim, ale ze se buzny ani neomluvi a nepriznaj to, to me nasrali. Jsem se toho vsiml az pri prezouvani na zimaky, kdy se kotouc pootocil a ja nemohl prostrcit sroub. A o chybejici cepicce na jednom odvzdusnovaku trmenu ani nemluvim... Zrejme dobrej oddil.












Já tyhle těhlice jezdím na B6 asi 4 roky, rozdíl jsem nepozoroval, ale to je daný tím že tam je hliník už z výroby jen čtyř šroubový ložisko. Ale je dobře že to konečně někdo vyzkoušel na oktávku za ty železný, až se budu někdy nudit tak je napáchám i na RSo. Je vidět jak jsou ty auta všechny stejný skládačky od dvojkový oktávky po kodiaqa













Ale jinak moc pekny. Ty naboje s loziskama by se mi novy taky hodily 


Ten není v excentrech?















ale ja je tam fakt Milane mam, nasel jsem je v tehdejsi objednavce, myslis ze to je ten duvod? tenkrat mi vybehly tusim do audi TT quattro 165kW, na octu jasne nejsou, tam nikdy plne nebyly... ale TT/S3 by mely byt zamenne













