.. a koho to sere že? Proč platit víc když se nemusí..














jen prostě když ti to tam nějakej kokot pošle tak to auto holt zareaguje, ono totiž nepozná jestli kokot bude dál brzdit, nebo se naopak rozjíždět, prostě to nedokáže vyhodnotit situaci před kokotem a jeho reakci, což ty tak nějak většinou dokážeš. Za mě je adaptivní tempomat super, hlavně teda v kombinaci s dsg kde nemusíš řadit.


















A kolega to mel od novoty a choval se k tomu tak jak ma, jo? Jako, ze by se mi chtelo po 4-5 letech davat 20 za vzpery, to asi ne 




















Nerad bych si zaplatil za 4 kolu a pak s tim mel akorat starsoti, vetsi spotrebu a prinos veskerej skoro zadnej
Jo a taky by to bylo v kombinaci s DSG pravdepodobne.












