Právě že pouštěl a tam OK, ale teď jsem to pustil v jiným prohlížeči a to video prakticky nefunguje.
Je to nějaký dokurvený.
Je to nějaký dokurvený.




:

Ale souhlasim s tim, co rika Saskyn2: spousta lidi si tim musi projit nez to pochopi a tyhle jednoduchy auta je pritahujou 

Za tyhle bezúdržbový auta lidi trhaj ruce. My jsme prodávali F1 SDI někdy myslím 2012 za 60 a oni se za stejnou cenu prodávají i dneska













































