-> rockboy: taky dobre ty

































Hochu,super!!!!






Tak nehledal jsem nějak intenzivně, ale musel jsem hodně proházet oblíbené a co jsem někdy usilovně hledal, tak jsem nenašel. Divné je, že všechno co jsi ty našel tak mi nenašlo. Možná to tam zase někdo fóknul, nebo ?